MOHITO KAMPANIA JESIEŃ-ZIMA 2019

Tej jesieni MOHITO nadal zachwyca …

JESIENNA KOLEKCJA KAPSUŁOWA PURE CO…

Kwintesencja prostoty i elegancji,…

Limitowana edycja debiutanckiej pły…

Debiutancki album Roksany Węg…

Terytorialsi z Warmii i Mazur częśc…

Reprezentacja Wojsk Obrony Terytor…

Uroczyste zakończenie projektu "Z K…

Muzeum dla pszczół . W Muzeum Budo…

«
»

III Nadbużańska Noc Kabaretowa w Mielniku 13.07.2018

Zapraszamy na III Nadbużańską Noc Kabaretową dnia 13 lipca 2018 (piątek) w godz. 18:00-22:30 do amfiteatru Topolina w Mielniku. Wstęp bezpłatny. Pechowy piątek trzynastego zostanie odczarowany dobrym humorem w doborowym towarzystwie takich kabaretów jak:

 

NO I CO

Kabaret No i Co, w skrócie NIC. Skąd taka nazwa? Sęk w tym, że właśnie… znikąd. Powstaliśmy przypadkiem. Pewnego dnia postanowiliśmy się spotkać (prawie się nie znając) i działać. Okazało się, że nadajemy na tych samych falach i mamy podobne poczucie humoru. Kabaret był jedynym wyjściem, aby połączyć nasze różne zainteresowania. Dzisiaj w – naszym składzie są: Bartek, którego największą pasją jest piłka nożna, Paweł, którego można zobaczyć w zespole disco polo (taką ma Taktykę…), Karol, który na swoim koncie ma różne posady, ale w skrócie możemy rzec, że jest karateką, Natalia, która uwielbia różowy kolor i studiuje kryminologię. Jesteśmy całkiem różni, najczęściej się nie zgadzamy, śmiejemy się z czegoś, żeby po chwili stwierdzić, że nikogo innego to nie rozbawi… ale zebraliśmy się po to, aby nasi widzowie śmiało się do rozpuku. Tak o sobie mówią członkowie kabaretu.

KABARET Z KONOPI

Kabaret zawiązał się w 2004 r. choć faktyczną datą urodzin jest data pierwszego występu 16.04.2005 gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się pasją i sposobem na życie. Kabaret zdobył kilkanaście Nagród Publiczności oraz jest laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych takich jak: KOKS, PKS, Dowcipakery, Mulatka, Fermenty, PAKA, Kopytko, Festiwal Dobrego Humoru, Zostań Gwiazdą Kabaretu, Japko itp. Kabaret przemierzył z koncertami całą Polskę wzdłuż i wszerz już kilkadziesiąt razy. Koncertował także za granicą. Zawsze przygotowany dociera na czas. Bez względu na warunki i rodzaj imprezy daje z siebie 100%.

CZESUAF

Kabaret Czesuaf istnieje od 2002 r. W tym czasie stworzył i zaprezentował kilkanaście autorskich programów komediowych, a także wziął udział w kilkudziesięciu realizacjach telewizyjnych, m.in. dla TVP2, Polsatu i Comedy Central („Kabaret na żywo”, „Dzięki Bogu już weekend”, „Latający Klub 2”).

Skład grupy tworzą: Olga Łasak, Tomasz Nowaczyk, Wojciech Kowalczyk i Maciej Morze. Najnowszy program kabaretu Czesuaf nosi tytuł „Rewizyta”. To prawie dwie godziny skeczy i piosenek pełnych  inteligentnego, momentami absurdalnego humoru, z przymrużeniem oka komentującego otaczającą nas rzeczywistość. Wśród nich skecze i piosenki, które premierę miały podczas zwycięskiej dla Czesuafa XXII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej „Ryjek” 2017.

WIDELEC

Kabaret powstał w 1997 roku, pomysłodawcą i założycielem jest Jacek Janowicz. Na scenie zagrał ponad 1500 występów. Kabaret Widelec to laureat większości prestiżowych kabaretowych festiwali. W 2008 roku wygrał krakowską PaKĘ, czterokrotnie zwyciężał Wieczory Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim. Ma na koncie około 40 festiwalowych nagród i wyróżnień, w tym kilka Grand Prix, liczne Nagrody Publiczności, a także wiele indywidualnych laurów za aktorstwo, teksty, muzykę czy osobowość sceniczną. Kabaret występował nie tylko w największych polskich amfiteatrach czy na Sali Kongresowej, ale także w więzieniach, na przyczepie TIRA, leśnej polanie, schodach katedry oraz w kilku kopalniach. W jego szeregach występują lub występowali przedstawiciele takich zawodów jak lekarz, prawnik, ogrodnik, ale też ksiądz, dwaj piloci, kelner, misjonarz i grabarz. W 2007 roku Widelec ustanowił do dziś nie pobity rekord Guinnessa występując na scenie przez 24 h non stop. 8 listopada 2017 r. w Teatrze dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku Kabaret Widelec świętował swoje 20-lecie.

K2

Do Bartosza Klauzinskiego i Michała Zenknera dołączyła młoda, piękna, a przede wszystkim utalentowana Dominika Najdek. Dominika jest dla chłopaków trzecią połówką kabaretowej pomarańczy ;) Od pierwszych wspólnych występów widać, ze to jej właśnie brakowało w tej układance. Co nowego? Tematyka skeczy jest teraz jeszcze bogatsza. Niespodzianka! W końcu pojawiły się w nich relacje męsko-damskie. Znalazło się miejsce dla matki, żony i kochanki. Oprócz nich pojawią się między innymi: kowboj w obuwniczym, doktor szarlatan oraz teorie spiskowe.

Mimo nowości pewne rzeczy pozostały niezmienne. K2 to wciąż wulkan scenicznej energii. Kabaret zarówno młody duchem jak i bogaty doświadczeniem. Odjechany, zakręcony, ale przystępny. Potrafiący pod powierzchnią zniewalająco śmiesznych skeczy przemycić poważniejsze treści. Żywy i oparty na interakcji z widzem. Niebojący rzucać się w wir improwizacji. Gwarantujący niepowtarzalność występów. Podsumowując. Program z Kobietą to stare, dobre K2, tylko że…nowe i lepsze.

 

inf. organizatora