Pamięci Bohaterów Getta Warszawskie…

19 kwietnia 2019 r. dzieci z olsz…

Posadź drzewko - odbierz sadzonkę j…

Przyłącz się do ogólnopolskiej akc…

CITY TRAIL: przełajowa piątka na me…

Siódma edycja cyklu biegów przełaj…

23.PIKNIK NAUKOWY POD HASŁEM „MY I …

11 maja br. na PGE Narodowym odbęd…

Międzynarodowy projekt "Pomiędzy na…

W dniach 24.04 – 03.05.2019 młodz…

«
»

II. edycja Fashion for Kids w Kielcach – tu trzeba być!

Ubiegłoroczny debiut Targów Kontraktacyjnych Odzieży
i Tekstyliów Dziecięcych Fashion for Kids został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez wystawców jak i zwiedzających. Kielce są bowiem istotnym miejscem na europejskiej mapie spotkań branży dziecięcej. Dzieje się tak za sprawą dobrze znanych targów Kids’ Time, które odbędą się w lutym 2019 oraz Fashion for Kids – ich druga odsłona została zaplanowana od 26-27 czerwca 2019 roku.

Fashion for Kids powstało z inicjatywy przedsiębiorców z sektora odzieżowego, który dynamicznie się rozwija i potrzebuje dodatkowej przestrzeni biznesowej. Wydarzenie organizowane w formule Bussines to Bussines adresowane jest do właścicieli sklepów z odzieżą dziecięcą, hurtowników, projektantów, designerów, przedstawicieli salonów sprzedaży i mediów branżowych. I edycja Fashion for Kids, która miała miejsce w czerwcu 2018 roku zgromadziła firmy z 7 krajów świata, takich jak: Belgia, Dania, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Francja i Turcja. Na stoiskach wystawców można było zobaczyć różnorodne tekstylia, kolekcje odzieżowe oraz akcesoria, a największy zachwyt wzbudziły profesjonalne pokazy mody na blisko dwunastometrowym wybiegu.

Podczas II edycji kieleckich targów poświęconych modzie dziecięcej swój udział zapowiedziały topowe marki. Organizatorzy wydarzenia doceniając influencer marketing zaprosili blogerów i youtuberów, którzy stworzą specjalną strefę. Nie zabraknie mediów opiniotwórczych i branżowych, a także projektantów i designerów. Targi to okazja do przyjrzenia się premierowym kolekcją, najnowszym trendom i nawiązaniu kontaktów biznesowych. Podobnie jak w ubiegłym roku odbędą się branżowe wykłady i warsztaty.

Wstęp na Fashion for Kids jest tylko dla osób z branży artykułów dziecięcych, powyżej 18 roku życia.

Więcej informacji znajdziecie tu:
http://www.targikielce.pl/pl/fashionforkids.htm

inf. prasowa organizatora