Siódma wygrana Cinka. Zawodnik Kros…

Kross Racing Team podczas minioneg…

Polskie Koleje Linowe prezentują st…

Polskie Koleje Linowe SA (PKL), kt…

Rozbiegany Kleszczów czyli piątka i…

W tym roku zapowiada się mocno roz…

Dni morza w Ostródzie

Dni Morza na Mazurach !!!! Dlaczeg…

Skansen w Olsztynku: „Koń jaki jest…

Pokazy jeździectwa dziecięcego, hi…

«
»

I Bartoszycki Maraton MTB ” Doliną Łyny”

Bartoszycki Klub Kolarski „RANT” oraz Miasto Bartoszyce zaprasza serdecznie wszystkich miłośników kolarstwa górskiego na I Baroszycki Maraton MTB „Doliną Łyny” , który odbędzie się 5 czerwca 2016 w ramach Międzynarodowych Dni Regionu Bartoszyce 2016.
Pragniemy dać możliwość pościgania się zarówno początkującym adeptom kolarstwa, jak również tym zaawansowanym, dlatego przygotowaliśmy trzy dystanse.
Poczynając od dystansu Hobby o długości około 28km , skierowanym do miłośników rekreacyjnej jazdy na rowerze, poprzez dystans Fit o długości około 30km i 350m przewyższenia, gdzie będą mogli sprawdzić się wszyscy średnio zaawansowani miłośnicy dwóch kółek, a skończywszy na dystansie Mega o długości około 60km i przewyższeniu sięgającemu 700 metrów dla prawdziwych twardzieli.


Trasa zawodów będzie przebiegać zarówno po utwardzonych , jak i nie utwardzonych drogach i ścieżkach w okolicach Bartoszyc ze szczególnym wskazaniem na dolinę naszej pięknej i malowniczej Łyny.


Pragniemy wszystkim uczestnikom dać możliwość obcowania z dziką przyrodą , podziwiania urokliwych zakątków naszego powiatu , a także możliwość zmierzenia się z własnymi słabościami w sportowym współzawodnictwie.


Więcej informacji na stronie www.facebook.com/rantbartoszyce

kiedy? 5 czerwca 2016
godz: 9:00
gdzie? gen. Józefa Bema 35, Bartoszyce

Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu.