W Olsztynie powstaje kolejna siłown…

Trwają prace przy budowie kolejnej …

9-latek i 83-latek w jednej drużyni…

W drugi weekend września 2017, w na…

Olsztyn: Warsztaty teatralne podcza…

Akademia Warmiaka wystartowała! Prz…

Przygotowania do "Projektu Plaża" w…

Już jutro (18-08-2017) startuje fin…

Mistrzostwa Polski katamaranów A cl…

W odbywających się w Sopocie Otwart…

«
»

Filozofia z Twardowskim w Olsztynie

Udostępnij na:

Okręgowy Oddział Ligi Ochrony Przyrody i Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela zapraszają 22 listopada 2016 do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie na program „Filozofia z Prof.Kazimierzem TWARDOWSKIM” o 9.30 mamy program dla Przedszkolaków a o 11.00 dla Dzieci ze Szkół Podstawowych.

 

W programie mamy dwa tematy: „Jestem Przyjacielem Lasu-Zima”, oraz tematy z kampanii edukacyjnych Rzecznika Praw Obywatelskich „Za straość naszą i waszą”, Rzecznika Praw Dziecka „Odwaga ratuje życie” i Ministerstwa Zdrowia „Rusz się po zdrowie”  Drugi temat jest w trakcie opracowania.

Liga Ochrony Przyrody na Warmii i Mazurach obchodzi 70-lecie swojej pięknej działalności. Uczy nas szacunku dla lasu i dla jego mieszkańców. Dzięki Panu Prezesowi Tadeuszowi PAMPUCHOWI, możemy uczestniczyć w wartościowych programach dzięki których umiemy mądrze cieszyć się lasami. W latach 2010-2011, jako Podmiot Wspierający braliśmy udział w kampanii „Świadomi zagrożenia”.

20 pażdziernika 1866 urodził się Prof. Kazimierz TWARDOWSKI, polski filozof i psycholog, twórca Szkoły Lwowsko-Warszawskiej, będącej fenomenem na skalę światową! Jako wyraz naszego ogromnego szacunku dla osoby Profesora Twardowskiego i dla jego dorobku wychowawczego dedykujemy mu  ten program.

Zgłoszenia zorganizowanych grup Nowoczesnych Dzieci prosimy kierować pod nr tel 669950150.

Więcej informacji na www.unoolsztyn.pl.tl  .Nasz następny program to kampania Narodowego Banku Polskiego „Nie daj się nabrać!” , 6 grudnia.

Zbigniew Majchrzak

Tagi