Olsztyn: Kręć z Urzędem na rzecz dz…

Wyjątkowa akcja przy okazji Europe…

Szkoły z Gminy Dywity otrzymały 24 …

Aż 268 mieszkańców Gminy Dywity i …

Kultura biegania z muzyką w tle. Ul…

Zapach jesieni unosi się już w pow…

Olsztyn: Dzień Przedszkolaka z Komb…

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela…

Różnice i podobieństwa. Uniwersalne…

Dojazd na rowerze do pracy, a takż…

«
»

Fight Exclusive Night 11

Fight Exclusive Night zaprasza na wielkie święto sportów walki z udziałem czołowych zawodników MMA i K-1 z Polski i – spektakularną, emocjonującą galę FEN 11 zagranicy na warszawskim Torwarze!

Zobacz trailer gali: www.youtube.com/watch?v=cA1_44XQMxo

Po 10 galach przy pełnych trybunach w kilku innych miastach Polski federacja Fight Exclusive Night po raz pierwszy organizuje zawody w stolicy. Fight card gali FEN 11 będzie wyjątkowo mocny i gwarantujący wielkie sportowe show.

Kibice sportów walki z niecierpliwością oczekują na sensacyjny pojedynek wagi ciężkiej pomiędzy gwiazdą kulturystyki AKOPEM SZOSTAKIEM i słynnym strongmanem TYBERIUSZEM KOWALCZYKIEM oraz walkę o pas mistrzowski FEN dwóch wschodzących gwiazd MMA wagi lekkiej: ROMANA SZYMAŃSKIEGO i MARIANA ZIÓŁKOWSKIEGO. Oprócz nich w klatkoringu FEN wystąpią tego wieczora tak znakomici, efektownie walczący fighterzy MMA, jak Albert Odzimkowski, Paweł Żelazowski i Marcin Naruszczka, a także debiutujący w zawodowym MMA Alan Kwieciński, znany szerszej publiczności z reality show „Warsaw Shore”. Dużym wydarzeniem gali FEN 11 będzie ponadto pożegnalny występ weterana sportów walki, wielokrotnego mistrza Polski IGORA KOŁACINA oraz pojedynki w formule K-1 z udziałem takich twardych wojowników, jak MARCIN SZREDERi ARKADIUSZ WRZOSEK. Kolejne nazwiska poznamy wkrótce, ale już dziś karta walk robi potężne wrażenie!

źródło: eventim.pl