Olsztyn: Dzieci ukochanej Ojczyźnie

11 listopada 1918 uznajemy za Dzień…

CITY TRAIL: 1/3 cyklu za nami

Wrocław, Katowice i Szczecin – to t…

Tomaszkowo: KLUB Podróżnika - VI ed…

Organizatorzy KLUBU PODRÓŻNIKA: Sto…

UKS Trójeczka Olsztyn wygrywa z MKS…

Dziś (18-11) w Olsztynie Odbył się …

Terytorialsi z Warmii i Mazur na ćw…

Żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Br…

«
»

Domek w Rajgrodzie – Wczasy w Rajgrodzie – domek do wynajęcia

Serdecznie zapraszamy do domku letniskowego położonego w małej, spokojnej,      malowniczej, mazurskiej miejscowości Rajgród nad jeziorem o tej samej nazwie. Jezioro otoczone jest przepięknymi lasami i znajduje się w strefie ciszy.Nad brzegiem jeziora położone jest miasteczko Rajgród………

 

Oferujemy do wynajęcia domek letniskowy w dwóch opcjach:

szkolna 004~3DOM DUŻY – jest to wersja dla rodzin i przyjaciół, którzy mogą wspólnie spędzić wakacje.

Istnieje możliwość wynajęcia dwóch stron domku, a w tym dwa niezależne wejścia, oddzielne i wyposażone kuchnie, lodówki, łazienki, TV, grill, po obu stronach duże ogrody, drewniane meble ogrodowe.

Miejsc noclegowych  do 10 osób. Do dyspozycji wypoczywających łódka wiosłowa.

szkolna 002~4DOM MAŁY  – Istnieje możliwość wynajęcia tylko jednej ze stron. Z oddzielnym wejściem, wyposażoną kuchnią, lodówką, łazienką, TV, meble ogrodowe, grill, osobny ogród. Miejsc noclegowych do 5 osób.

Do dyspozycji wypoczywających łódka wiosłowa.

Domki są  usytuowane przy „GÓRZE ZAMKOWEJ”– 40m od jeziora. W odległości 300m znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego. Ponadto, do dyspozycji wypoczywających łódka wiosłowa i możliwość zorganizowania przejażdżek konnych bryczką. Miejsce gwarantuje bardzo dobre warunki do kąpieli oraz stwarza bardzo dobre warunki dla wędkarzy.

 

Rajgród znajduje się niedaleko Augustowa, gdzie znajduje się jedyny profesjonalny w Polsce wyciąg nart wodnych na jeziorze Necko, i tym samym stanowi niebywałą atrakcję dla odwiedzających ten region turystów. 

HISTORIA RAJGRODU:

Dawniej znany jako Raj, był starym grodem Jaćwingów. W XIII wieku stanowił strażnicę pogranicza Mazowsza, a w dwóch kolejnych wiekach bronił granic Litwy, zarówno przed Krzyżakami jak i książętami mazowieckimi. Murowany zamek zbudowany został za czasów Kazimierza Wielkiego w XIV wieku,  a w ruinę obrócili go przypuszczalnie Tatarzy, którzy w 1656 roku zniszczyli całe miasto. Jeszcze do niedawna widoczne były resztki murów dawnej warowni, a dzisiaj  można już tylko obejrzeć grodzisko,  tzw. Górę Zamkową (na półwyspie Jeziora Rajgrodzkiego). Dziś na Górze Zamkowej znajduje się punkt widokowy. Obejrzysz z niego panoramę miasta, jeziora i mazurskich okolicy,

 

Kontakt:
Maria Gutowska
ul. Szkolna 27
19-206 Rajgród
tel. 086 272-14-69
kom .
513 22 00 23

Bogusław Gutowski
kom. 609 34 54 55 
e-mail: bogus.g1@wp.pl

CENNIK
DOM DUŻY
 300 ZŁ/ doba za domek

DOM MAŁY
 150 ZŁ/doba za domek

Tagi