Olsztyn: "Warmińska Familiada Czyte…

Akademia Warmiaka dobiega końca – p…

Olsztyn: Bieg Charytatywny Falken T…

Hharytatywny bieg Falken Trade "Usk…

Desant Kultury MOK w Olsztynie

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie…

Westerplatte – Spotkania z historią

1 i 2 września 2018 r. Wartownia nr…

Debiut 4 Warmińsko-Mazurskiej Bryga…

Zawody Long Range Mykita „Special E…

«
»

DENIM DAYS w HOUSE – moda na wiosnę

Denim Days w House to nie tylko najnowsza propozycja na wiosenne dni, to prawdziwe święto dżinsu, przepełnione energią i młodzieńczą pasją.

 

Zdjęcia wykonane na tle kaktusowego raju w Republice Południowej Afryki pokazują denimowe projekty, które doskonale podkreślają buntowniczy charakter House’a i są żywą ilustracją udanej mieszanki najmodniejszych trendów sezonu, młodzieżowego ducha marki i sporej dawki poczucia humoru. Motywem przewodnim lookbooka jest hasło #weardenim, które łączy zdjęcia w inspirującą opowieść.

W kolekcji Denim Days wszyscy fani ponadczasowego dżinsu znajdą coś dla siebie. House proponuje ubrania o różnorodnych fasonach i odcieniach denimu. W linii dla mężczyzn znajdują się najmodniejsze modele wygodnych spodni, szortów i koszul stanowiących idealną bazę każdej denimowej stylizacji. Dla dziewczyn – krótkie i długie ogrodniczki z przetarciami, szorty, denimowe koszule, sukienki i dżinsowe kurtki. Nie zabrakło również spodni typu boyfriend czy skinny, czyli niezawodnych pozycji w garderobie, które pasują na niemal każdą okazję. Styliści House’a proponują uzupełnić dżins prostymi ubraniami w stylu casual – np. białą bluzką lub basicowym t-shirtem i sportowymi sneakers’ami. Ma być wygodnie i z przymrużeniem oka, bo właśnie wtedy dżins, nie traktowany zbyt dosłownie, wygląda najlepiej.

Dla wszystkich fanów denimu House przygotował promocję do – 50 zł na wybrane modele. Zaprezentował także serwis internetowy, w którym zadbał o to, by klienci mogli odkryć dżins na miarę swoich potrzeb. Na stronie marki znajdziemy pełen inspiracji katalog z dokładnym opisem najważniejszych modeli spodni (dla kobiet m.in. Boyfriend, Ankle, Skinny, Mama; dla mężczyzn: Jogger, Slim Fit, Regular Classic, Regular Fit), przewodnik po najważniejszych typach sylwetek i pasujących do nich modeli dżinsów. A także propozycje ciekawych połączeń w różnych stylach uzupełnionych ubraniami spoza linii dżinsowej. A ponadto, sugestie stylistki jak nosić dżins na różne okazje oraz prognozy najmodniejszych denimowych trendów w nadchodzącym sezonie.

Tej wiosny House inspiruje denimowymi propozycjami, pokazuje jak czuć się w dżinsie swobodnie i na luzie, jak odnaleźć swój styl i łączyć, miksować, stylizować, a przede wszystkim wyrażać siebie.

Credits:

Foto: Kuba Dąbrowski
Stylista: Robert Kiełb
Modele: Anya B. (Ice Models), Roelof T. (Boss)
Hair&Make up Artist: Jenny Retzlaff
Hair&Make up Asistant: Cym Clarke
Produkcja PL: LAF Artis Management (Dagmara Widerman, Mateusz Mizgalski)
Produkcja RPA: Ekaya Productions (Hanna Björklund, Rudi Viljoen)

inf. prasowa

Tagi