Kolekcja dla fanów Harry'ego Potter…

Sinsay znalazł sposób by koniec wak…

Polskie góry latem coraz bardziej a…

Ponad 70 proc. Polaków twierdzi, że…

50 milionów kilometrów przez 100 dn…

Po stu dniach największej w Polsce …

5 najlepszych muzycznych festiwali,…

Rytmiczne brzmienia, najlepsze woka…

Sztafeta Niepodległości - żołnierze…

Dwa 24-osobowe zespoły złożone z żo…

«
»

5. PKO Bieg Niepodległości z rzeszowską Plazą

11 listopada 2017 r. już po raz piąty wystartuje PKO Bieg Niepodległości. Tak jak w poprzednich latach sponsorem i partnerem tej jednej z największych imprez biegowych zostało Centrum Handlowe Plaza Rzeszów. Start Biegu Niepodległości, do którego zgłosiło się 1600 osób, będzie miał miejsce na ul. Rejtana przed rzeszowską Plazą. W Centrum zlokalizowane zostanie także biuro zawodów i szatnie.

 

5. PKO Bieg Niepodległości w Rzeszowie organizowany jest w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Podobne imprezy organizowane są w całym kraju. W tym roku – po raz kolejny – jednym z głównych sponsorów imprezy zostało CH Plaza Rzeszów. Dzięki temu start i meta Biegu Niepodległości będzie miał miejsce na ul. Rejtana przed wejściem do Rzeszowskiej Plazy. W Centrum mieścić się będzie także biuro zawodów i szatnie dla biegaczy.

 

Jak co roku na uczestników Biegu Niepodległości z CH Plaza Rzeszów przygotowano wiele nagród. Oprócz m.in. pucharów i niespodzianki dla zawodników przewidziano nagrody pieniężne. Zwycięzca otrzyma 1,5 tys. zł. Bieg Niepodległości w Rzeszowie rozpocznie się w sobotę 11 listopada 2017 r. punktualnie o godzinie 12:00.

 

Jak co roku podczas imprezy mocno zaakcentowanie zostaną obchody Święta Niepodległości. Każdy z zawodników otrzyma białą lub czerwoną koszulkę tak, aby na starcie ułożona została gigantyczna, żywa polska flaga.

 

Pobiegną dla Igorka!

Podczas 5. PKO Biegu Niepodległości w Rzeszowie odbędzie się także akcja charytatywna „biegnę dla Igorka”. Niespełna 2-letni chłopiec urodził się z wadą serca – sercem jednokomorowym. W najbliższym czasie planowana jest kolejna, trzecia już operacja. Igorek jest podopiecznym Fundacji „Cor Infantis”. Aby wspomóc Igorka, wystarczy podczas biegu przypiąć do koszulki kartkę „biegnę dla Igorka” i dotrzeć z nią do mety. Każda taka kartka zostanie przeliczona na konkretną pomoc. Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na zabieg chłopca. Kartki będzie można odbierać w Biurze Zawodów w CH Plaza Rzeszów w piątek 10 listopada od 15:00 do 18.00 oraz w dniu biegu od 8:00 do 11:00.

 

Bieg Niepodległości w Rzeszowie to kolejna inicjatywa CH Plaza Rzeszów mająca na celu promowanie sportowego i zdrowego trybu życia. Jest też jedną z wielu inicjatyw sportowych wspieranych przez rzeszowską Plazę. Centrum było partnerem m.in. trzech poprzednich edycji Biegu Niepodległości. Rzeszowska Plaza w ostatnim czasie mocno sprofilowała swoją ofertę w kierunku sportowym. W Centrum oprócz pierwszego w Polsce innowacyjnego klubu fitness CityFit i sklepu Decathlon działają także sklepy Martes, 4F i Outhorn oraz Protein Bar.

 

Szczegóły dotyczące 5. PKO Biegu Niepodległości można znaleźć na stronie http://www.runrzeszow.pl

 

Katarzyna Szewerniak
Centrum Handlowe Plaza Rzeszów

Tagi