Olsztyn: Marcin Margielewski goście…

O obyczaju i życiu arabskich szejk…

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden …

Niby w mieście, ale w naturze! B…

4. Cross Bielański

10 km biegu sztafetowego? To możli…

Ważne zwycięstwo Mai Włoszczowskiej…

Maja Włoszczowska nie miała sobie …

Europejski sukces olsztyńskich żegl…

Dwa złote i jeden srebrny medal dl…

«
»

4 Rajd Zamkowy

W dniu 18 maja na drogach powiatu będzińskiego, po dziewięcioletniej przerwie rozegrany zostanie Rajd Zamkowy (poprzednie dwie edycje rajdu odbyły się w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej), jego czwarta edycja jest jednocześnie drugą rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. W tej edycji rajdu mamy Państwu do zaproponowania dwa odcinki specjalne. Pierwszy – w okolicach Siewierza oraz drugi ustalony blisko centrum Będzina. Oba będą nowością dla uczestników RSMŚl. Mam nadzieję, że odcinki 4 Rajdu Zamkowego przypadną zawodnikom do gustu – są szybkie, ale i techniczne.

Serwis ulokowano w centrum, przed samym Urzędem Miasta, na ul. 11-go Listopada, w miejscu gdzie Automobilklub Zamkowy organizuje imprezy dla amatorów. Natomiast bazą rajdu, podobnie jak podczas pierwszej edycji, będzie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie.

Apeluję do kibiców o zdrowy rozsądek, przede wszystkim o poszanowanie prywatnej własności. Uważajmy, żeby komuś nie wchodzić na posesję, nie zadeptywać łąk, szanować prywatną własność. Dbajmy także o swoje bezpieczeństwo. Prosimy słuchać poleceń Policjantów oraz Sędziów zabezpieczenia – oni czuwają nad bezpieczeństwem.

Jako Organizatorzy chcielibyśmy, aby Państwa oczekiwania wobec nas były spełnione, a emocje, jakie dostarczy rywalizacja zawodników były żywe jeszcze długo po rajdzie.

Wiecej informacji na : rajdzamkowy.pl