Olsztyn: Urodzinowy ,,Bieg na 6 łap…

PSYjaciele i KOTedzy, 24 lutego 2…

Leśne Run Warmia 2019

Popularny cykl imprez biegowych w…

Olsztyn: Wystawa "Zdrowaśka" autors…

Tytułowa „Zdrowaśka” to słowo symb…

Olsztyn: Kąpiel morsów w jeziorze U…

Przy temperaturze plus 5 stopni w …

Kraków: Studenci mają głos – gala o…

Akademia Muzyczna w Krakowie i Ope…

«
»

31 października 2017r. Iławskie Centrum Kultury zaprasza na ,,NOC HALLOWEEN’’

Iławskie Centrum Kultury oraz Dyskusyjny Klub Filmowy „Kadr” zapraszają na ,,NOC HALLOWEEN’’. Startujemy w dniu: 31.10.2017 r. /wtorek/, godz.19.45. Cena biletu:  30 zł. /karnet na wszystkie filmy/

 

 

PIŁA: DZIEDZICTWO /napisy/ 2D godz. 19:45
(horror; 92 min.; od lat 15)

Jedna z najbardziej przerażających, oryginalnych i popularnych serii grozy powraca w wielkim stylu.Ta gra ma proste reguły.Dlatego jest genialna.Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detekty­wom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łą­czyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden ma­kabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…

LEATHERFACE /napisy/ 2D godz. 21:30 (Tylko w Halloween)
(horror; 90 min.; od lat 15)

Czas poznać prawdziwą twarz jednego z najbardziej przerażających bohaterów w historii kina.Oparta na faktach historia, która stała się inspiracją dla cyklu kultowych horrorów. Film producentów kultowych horrorów: „PIŁA”, „POLTERGEIST”, „TEKSAŃSKA MASAKRA PIŁĄ MECHANICZNĄ”. – W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.Tak zaczyna się koniec.

AUTOPSJA JANE DOE /napisy/ 2D godz. 23:10
(horror; 86 min.; od lat 15)

Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu. To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

NOC HALLOWEEN (maraton filmowy)
Start: godz. 19:45
Zakończenie: około godz. 0:40
Bilet: 30 zł. /karnet na wszystkie filmy/

UWAGA !!! Nie ma możliwości zakupu biletu tylko na jeden film. Odbiór zarezerwowanych biletów – najpóźniej do 30 minut przed rozpoczęciem maratonu. Po tym czasie nieodebrane rezerwacje będą usuwane.

Dominik Jaskulski
Iławskie Centrum Kultury

Tagi